Hakkımızda

Nefes alıyor olmanın bir anlamı olmalı… 
Tüm yaşam kendini tanıma ve özünde olanı gerçekleştirme serüvenidir. Kendini ve dünyayı tanıdığın yerden, yani zihnindeki o düşünce kalıplarından eğer inebilirsen kalbin hakikatine, işte varoluş amacın budur. Kalbindeki hakikati tanıyıp, ona nefes vermek… .
Dilek Cantimur, 20 Kasım 1988, İstanbul doğumluyum. 2011 yılında Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Finans bölümünü burslu okuyup onur derecesiyle mezun olduktan sonra 5 yıl finans sektöründe çalıştım fakat daha sonra kendi içsel yolculuğum sırasında “özümü gerçekleştirebilme yolumun” bu olmadığını fark edip o zamana kadar süregelmiş olan illüzyona bir son verip Kendi İstediğim Hayatı tek tek İnşa etmeye başladım.

Eğitimlerim:

 • Reiki 1
 • Kuantum Düşünce Teknikleri    – ST. Celement University
 • Chi (Qi) Enerjisi ve Meditasyon – Metin Hara (İnsanagüven)
 • Vipassana Meditasyonu – Tayland, Kanchanburi
 • Ra Sheeba Healing           – Merilyn Bretheric
 • Theta Healing Uygulayıcılık  – Yeşim Kuzu
  • Basic DNA
  • Advance DNA
  • Dig Deeper
  • Sezgisel Anatomi
  • Manifesting Abundance (Bolluk Bereket Yaratımı)
  • You and the Creator (Sen ve Yaradan)
 • Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans – Üsküdar Üniversitesi
 • Theta Healing Eğitmenliklerim – Vianna Stibal
 • Basic (Temel) DNA
 • Advanced (İleri) DNA
 • Dig Deeper (Kök İnançları Derin Kazma)
Hem aldığım tüm meditasyon ve enerji eğitimlerinden hem de yüksek lisans eğitimim süresinde edindiğim bilimsel gerçekler neticesinde öğrendim ki Her Problem ve Hastalık ilk önce İnsanın kendi Zihninde yaratılıyor.

Var olan Her Şeyin Yaratıcısı bizi kendi isimleriyle yarattığında bizi bu Dünya’ya halife kıldığını söyledi ve Şimdi kabul etmeliyiz ki, Bizler de kendi hayatlarımızın Yaratıcılarıyız ve emin bir şekilde anlamalıyız ki Yalnızca Sakin ve Temiz inançlarla dolu bir zihinle kalplerde sükun hüküm sürebilir ve böylelikle huzurlu, sağlıklı, başarılı ve tatmin dolu bir hayat yaşanır.

Tüm yaşam kendini tanıma ve gerçekleştirme serüvenidir. Kendini ve dünyayı tanıdığın yerden, yani zihnindeki o düşünce kalıplarından eğer inebilirsen kalbinin hakikatine, işte varoluş amacın budur. Kalbindeki hakikati tanıyıp, ona nefes vermek…

Şimdi, İnsanların hayatlarındaki tüm problemlere sebep olan bu zihinsel nedenlerin keşfedilmesi, bilinçaltı blokajlarının dönüştürülmesi ve nasıl daha kaliteli bir yaşam yaratılabileceği konusunda en etkili yöntem olan Theta Healing terapisini uyguluyorum ve aynı zamanda günlük hayatlarında uygulayabilecekleri basit fakat çok etkili Meditasyon yöntemleri öğretiyorum. Ve hayallerimden birinin tezahürü olan bu kurduğum “CreatinggrounD” merkezinde farkındalığa hizmet eden birbirinden farklı ve değerli etkinlikler düzenliyorum.

Bütünün hayrına… Aşkla.

Yaşamını değiştirmek...

“Dün akıllıydım, dünyayı değiştirmek istedim. Bugün bilgeyim, kendimi değiştiriyorum.” Rumi

Yaşamını değiştirmek istiyorsan, dünyanı, veya dünyayı, bunun kapısının kendin olduğunu hatırla… Bunun için gidebileceğin tek yer kendinden içeri…

Sen Değiş, Dünya’n değişsin ! 

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

CreatinggrounD

CreatinggrounD Dilek Cantimur’un hayallerinden birinin gerçeklik bulmuş halidir.
Bir kaç yıl önce Theta Healing ile Yaratım yapmayı öğrendiği zamanlar her yaratım çalışması yaptığında kurduğu tek bir hayal varmış o da; iki katlı, geniş salonlu, bahçeli, içine giren herkesin şifalandığı bir ev ve Dilek o ev karşısına çıkar çıkmaz bunun hayalindeki ev olduğunu anlamış ve orada yaşamaya karar vermiş.

Bununla birlikte bu eve taşınır taşınmaz hayallerinin de ötesinde ilk Theta Healing hocası Yeşim Kuzu Theta Healing eğitimlerinin birinci ve ikincisi olan Basic DNA ve Advance DNA eğitimlerini Dilek’in bu evinde vermeyi teklif etmiş ve 5 günlük eğitim böylece gerçekleşmiş ve bu evde ilk harika şifalanmalar da böylelikle başlamış olmuş.

Bunun üzerine Dilek bu eve kendi Yaratımının da bir sonucu olması sebebiyle adına Yaratım Alanı anlamına gelen “CreatinggrounD ” ismini vermeye karar vermiş ve hem Theta Healing terapilerini yapmaya hem de herkesin farkındalık düzeyine mutlaka bir yerlerden dokunup yükselten etkinlikler düzenlemeye hem de diğer terapist dostlarının bu alanda kendi terapilerini yapmalarına Alan sağlamış.

CreatinggrounD Ağustos 2018’de kurulmuştur. Farkındalık, şifa, iyileşme ve dönüşüm arayan herkese kapıları sonuna kadar açıktır

address

Caddebostan Plajyolu sok.

Ilgaz Apt. No:27/2    Kadıköy- İstanbul

Contact

0554 963 42 86
creatingground@gmail.com