21 Günlük Meditasyon

Bedensel, zihinsel ve ruhsal iyi oluş hali… seni koşulsuz bir sevgiyle davet ediyor …

İnsanın hayatında yaşadığı kaos kendi içerisinde yaşadığı kaosun bir yansımasıdır. Karışık bir zihinden, huzurlu bir hayat yaratılması beklenemez. Ve tüm huzursuzluklar, acılar ve üzüntüler sıkışıp kalmış dar bakış açılarının ürünüdür. Meditasyon yapmanın bakış açınızı genişletmesi ve düşüncelerinizi değiştirmesi ile hayatınızda yarattığı değişime inanamazsınız.  

Meditasyon sadece zihninizi sakinleştirmekle kalmaz, bağışıklık sisteminizi de kuvvetlendirir ve aynı anda evrensel enerjiyle daha uyumlu ve dengede olmanızı sağlayarak ruh halinize ve hayatla olan bağınıza kadar tam bir iyileşmeye yol açar.  Çünkü hayat illüzyonundan çıkıp özünüzle bağlantı kurmanızı sağlar ve gerçekte Kim olduğunuzu kavramaya başlarsınız. Gerçekte kim olduğunuzu kavramaya başladığınızda tüm yaşam sıkıntıları bir anlam kazanır ve size onları sakinlik ve sabırla karşılamanız için gerekli zihinsel ve duygusal gücü verir. Ve hayatta direnç azaldığında baskı da azalır, sıkıntılar da azalır. Her şey fizikle ve ilimle doğru orantılıdır. Hayatınıza düzen getirmeniz, önce içsel dengenizi ve gerçek kendinizle bağlantınızı bulmakla mümkündür.

 

Bu eğitim programı 7 dersten oluşan 21 günlük bir çalışmadır, her dersin 3 gün uygulama süresi vardır. Dilerseniz Online, dilerseniz de yüz yüze bu eğitimi alabilirsiniz.

Vipassana Meditasyonu ile Zihni Saflaştırma teknikleri, Mindfulness ile Zihinden çıkmak ve Duygu ve Düşünce Yönetimi, Anda kalmanın felsefesi ve pratikleri, ardından düşünce gücümüzü yönlendirerek kullandığımız çok faydalı yaşam boyu kullanacağınız, yaşamınızı zenginleştiren ve güzelleştiren araçlar… Chi enerjisini anlamak, onu bedende aktive etmek ve Chi enerjisini kullanmayı öğrenmek, Çakra Dengeleme Meditasyonları, Frekansı Yükseltme Meditasyonları, ve Vizyonlama (imajinasyon, Düşünce gücüyle yaratım) çalışmaları…

Ders konuları:

  1. Meditasyon Öz’ün Hatırlanmasıdır ve Kadim Meditasyona uygulamasına giriş
  2. Duygu ve Düşünce Yönetimi
  3. Anda Olmak
  4. Chi enerjisi ve Çakra sistemini anlamak _ Chi enerjisini kullanmayı öğrenmek ve Chi ile Çakra dengeleme meditasyonu
  5. Frekans Yükseltme Meditasyonları
  6. Yüksek Benliğinle Buluşmak – Dinginlik ve Mutluluk halinde olmak
  7. Vizyonlama çalışmaları, Hayallerini Gerçekleştir… Theta Meditasyonu ve diğer teknikler

Merhaba, meditasyonla ilgili aldığım yüzlerce sorudan sonra bu eğitimi online ve son derece pratik bir hale getirerek SUNUYORUUUUMM📣📣📣  Küresel bir pandemi nedeniyle bu yıl, dışarı çıkamadık, o halde şöyle bir tam anlamıyla içe dönelim diyorum.

Bu 7 günlük online çalışmada Meditasyon nedir, Nasıl yapılır, Meditasyon yaptığımda Bedenimde, Zihnimde ve Ruhumda Neler olur, Neden yapamıyorum, Nasıl daha iyi derinleşirim, Nasıl daha hızlı derinleşirim, Zihinden çıkmak Nasıl Mümkün, Duygu ve Düşünce Yönetimi konusunda daha iyi olmak istiyorum, Farkındalığımı geliştirmek istiyorum diyen herkes bu sorularının cevaplarını alır.

Çalışma Vipassana temelli Mindfulness teknikleri, Nefes teknikleri, Düşünceyi hackleme teknikleri, Frekans yükseltme meditasyonları gibi teknikler, çalışmalar içeriyor… Ve Tüm bu araçlar bizim öze dönmemizi ve özden mutlu, anlamlı ve doyum hissettiğimiz bir hayat deneyimlememizi sağlıyor.
Birlik idraki içinde mucizeleri barındırır . Mucizeler sizinle olsun

Kayıt ve detaylı bilgi için lutfen Rezevasyon yap butonunu tıklayarak iletişime geçiniz
Sevgilerde buluşalım