Theta Healing Seansı

Bedensel, zihinsel ve ruhsal iyi oluş hali… seni koşulsuz bir sevgiyle davet ediyor …

,Theta Healing tekniği Amerikalı Vianna Stibal tarafından 1995 yılında, kendi yaşam deneyimi ile keşfedilmiştir ve ismini hem bir yunan harfi olan theta ( Q ) harfinden alır çünkü bu harf “Divine” yani ilahi olan anlamına gelmektedir ve böylelikle Theta Healing aslında Yaradan Şifası anlamına gelir.

Bir diğer tanımıyla ise Theta beyin frekansına atıf yapmaktadır. Teta beyin frekansı saniyede 4-7 Hz’dir. Yani Beta ve Alfa frekansından daha yavaş genelde gece uyurken veya derin hipnoz durumundayken olduğu gibidir. Ayrıca 0-7 yaş döneminde beynimizin frekansı da teta dalga boyunda titreşir ve bu nedenle duyduğu, gördüğü, deneyimlediği her şeyi yararlı veya yararsız doğru ya da yanlış olduğuna bakmadan direkt olarak bilinçaltına kaydeder. Buradan da anlıyoruz ki aslında Theta beyin frekansı bilinçaltımızın aktif olduğu bir dalga boyudur. Theta Healing de tıpkı hipnoz vb tekniklerde de olduğu gibi beynin bu durumundan yani Theta frekansı ve Bilinçaltının aktif olması durumundan faydalanarak, bilinçaltımızdaki negatif inanç kalıplarını şifalandırmayı hedefler.  Bizler bu teknikle Theta beyin dalgalarına erişmemize imkan veren Theta Meditasyonunu kullanır ve bilinçaltını aktif hale getirerek oraya ekilmiş negatif inanç tohumlarını temizleriz.

Negatif kök inançların bilinçaltında düzeltilmesi ruh halimizde ve yaşamımızda çok hızlı ve kesinlikle kalıcı bir iyileşmeyi getirir. Bir çok yerde duyarsınız ben de sıklıkla söylerim ki, bu yaşam, bu dünya yalnızca bir yansımadır, bir aynadır insana.  Dolayısıyla inançlarınızda ne varsa, her gün otomatik düzeyde nelere inanıyor, neler düşünüyor, nasıl konuşuyorsanız, nasıl bir frekans yayıyorsanız, yaşam aynanızda da onu görürsünüz. Çünkü sistem Sana Seni anlatmak için kurulmuş… O meşhur sözde dediği gibi, “Kendini Tanı!” diye…

Bilinçaltı alanı daha da detaylı anlatmak gerekirse, Theta Healing seansı, negatif bilinçaltı kayıtlarını, kişinin 4 bilinçaltı inanç seviyesi olan Öz, Genetik (DNA), Ruhsal ve Geçmiş Yaşam İnanç düzeylerinin tümünden özgürleştirir, temizler. Öz İnançlar, beynimizin ön lobunda enerji olarak muhafaza edilirler. Öz inançlar, bu yaşamımızda çocukluğumuzdan itibaren kabul ettiğimiz, Ailemizden çocukluğumuzda duyduğumuz ve kabul ettiğimiz artık bizi biz yapan inançlarımız haline gelmiş inançlardır. Genetik inançlar, kişinin DNA’sı etrafında bilincin morfolojik alanında muhafaza edilirler ve Anne Babaların da Anne babalarının sahip olduğu yani atalardan miras gelmiş inançlarımızdır. Geçmiş inanç düzeyi, kişinin aura alanında muhafaza edilir. Burada, geçmiş yaşamlardan veya şu andaki kollektif bilincin tecrübelerinin inançlarından oluşur. Ruhsal inanç seviyesi ise kalp çakramızın olduğu yerdir ve varoluşumuzun tamamında bulunan inançlardır.

 

İnançların değiştirilmesinin yanında bir de His Yüklemeleri işlemi var ki gerçekten tadından yenmez. His Yüklemeleri ne demektir; His yüklemeleri tüm kişisel gelişim kitaplarında okuduğunuz ve doğruluğu su götürmez olan Kuantum Mekaniği prensibi içindir. His Yüklemesi Sizin etrafınıza yaydığınız frekansınızı, olmasını istediğiniz titreşime ayarlar. Bu Kuantum Yasası ile ilgili her zaman aklıma gelen bir Kızılderili öğretisinin uygulanmasından başka bir şey değildir. Bir Kızılderili her zaman şöyle der; Ne istiyorsan, O ol ! İşte His Yüklemeleri, hayatınızda neyi deneyimlemek istiyorsanız, o olmanız içindir. Ve Bunu, size o duyguları öz manasıyla tanıtarak ve nasıl hissedildiğini anlamanızı sağlayarak ve günlük yaşamınızı bu hislerle nasıl yaşayabileceğinizi öğreterek yapar. Birçok kişisel gelişim kitabında size önce Kuantum Yasası anlatılır. Evrenin sizin aynanız olduğu anlatılır. Yaşadığınız her şeyin içinizde olanların birer yansıması olduğu ve daha sonra içinizde olanı değiştirmeniz için belirli cümleleri belirli bir gün sayısı boyunca tekrar etmeniz istenir. Ki buna olumlama yöntemiyle tedavi deniyor, veya hipnoterapiyle telkin tedavisi… Taa ki siz onu hissedene kadar. Yani taa ki bilinciniz o şeyi kabul edene ve böylece o şey bilinçaltınıza yerleşene ve bilinçaltınızdan da size bir his olarak iletilmesine kadar. Ve siz böylece Ne istiyorsanız O olursunuz. İnsan ancak, farkında olsun ya da olmasın, İnandığı (içinde onayladığı, hissettiği) şeyi Yaşar, başkasını değil. Bu doğanın değişmez kanunlarından biridir.

 

Theta Healing deneyimi ile bedensel, ruhsal ve zihinsel şifalanma yaşarsınız;

• İlişkiler
• Tüm kronik sağlık problemleri
• Kariyer, Para ile ilgili tüm problemler
• Kendine Güven
• Yaratıcılık
• Motivasyon
• Stres
• Hayattan Zevk Alamamak
• Travma
• Bağımlılıklar
• Yetersizlik hissi
• Alerjiler
• Çekingenlik
• Korkular
• Duygusal Problemler
• Suçluluk duygusu
• Fobiler
• Kıskançlık
• Endişe
• Yalnızlık

ve benzeri …

Konularda şifalanma yaşarsınız. Ve böylece artık size hizmet etmediğinin farkına vardığınız eski beninize ait tüm inançlardan, duygulardan ve negatif enerjiden arınıp Yepyeni bir ben yaratırsınız. Ve yepyeni hayat deneyimleri yaşamak için kendinize izin vermiş olursunuz. Şimdi sadece Kendiniz için bir sey yapın ve Theta Healing seansı alarak kendinize bu şansı verin! 

Bu Hayat Sizin ve Onu Güzelleştirmekten de Sorumlu Olan Yalnızca Sizsiniz!